Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 11:15

Selçuk Üniversitesi Vakfı, burslarını Erol Güngör anısına ithaf etti

Selcuk University 15:00

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere verilen burslar, Üniversitenin eski rektörlerinden Prof. Dr. Erol Güngör’ün anısına ithaf edildi.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 10:25

SÜ ve Konya İl MEM, ‘Finansal Okuryazarlık’ projesini AB ülkeleriyle yürütecek

Selcuk University 12:22

Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü (MEM) arasında, Türkiye ve Avrupa Birliği (AB) üyesi 4 ülkenin (İngiltere, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti) proje ortaklığında yer aldığı ‘Yetişkin Eğitiminde Finansal Okuryazarlık’ projesi için iş birliği protokolü imzalandı.

Selçuk Üniversitesinde 'Bahara Merhaba' konseri düzenlendi

Selcuk University 17:22

30 yıl önce eğitime başlayan ve o günden bu yana pek çok ulusal ve uluslararası projeye imza atan, yetiştirdiği sanatçı ve eğitimcilerle her zaman takdir kazanan Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı tarafından ‘Bahara Merhaba’ Konseri düzenlendi. Üniversitenin YouTube kanalından canlı yayınlanan programda solistler Nuran Ayaz ve Yasin Oğuzhan Uğur sahne aldı.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 10:26

Prof. Dr. Aksoy: Çocuklarımıza güzel bir gelecek sunmak için çalışıyoruz

Selcuk University 15:40

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, Sağlık Bilimleri Fakültesi Nasreddin Hoca Uygulama Anaokulunu ziyaret etti. Birimler ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alan Prof. Dr. Aksoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine de katıldı, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan’ı armağan ettiği çocukların daha iyi konumlara erişebilmesi için gayret ediyoruz.” dedi.

SÜ’de Sosyal Bilimler MYO öğrencilerinin istihdamına yönelik iş birliği

Selcuk University 16:35

Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri AŞ arasında kurumsal eğitim iş birliğine yönelik imzalanan protokol kapsamında, SÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı mezunu en az 25 kişiye yarı veya tam zamanlı iş imkânı sunulacak.

FAST ACCESS

PROMOTION