NEWS, CULTURE, SPORTS

Mâtürîdî Düşünce ve Mâtürîdîlik Literatürü Kitabı yayınlandı.

Selcuk University 13:40

Selçuk Üniversitesi Mâtürîdî Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yayına hazırlanan Mâtürîdî Düşünce ve Mâtürîdîlik Literatürü isimli kitap okuyucusuyla buluştu.

Mâtürîdî ve Mâtürîdîlik Literatürü Sempozyumu Gerçekleştirildi

Selcuk University 13:50

Selçuk Üniversitesi İmâm Matüridi Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 14-15 Eylül 2018 tarihinde Beyşehirde Uluslararası İmam Matüridi ve Matüridilik Literatürü Sempozyumu gerçekleştirildi.

İmam Matüridi Araştırmaları Çalıştayının ilki gerçekleştirildi

Selcuk University 10:40

Selçuk Üniversitesi İmam Matüridi Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “İmam Matüridi Araştırmaları Çalıştayı” gerçekleştirildi.

İSAM-Selçuk Üniversitesi Tahkik Kursu Sonuçları Belli Oldu

Selcuk University 10:30

Selçuk Üniversitesi İmam Mâtürîdî Uygulama ve Araştırma Merkezi (SÜMAMER), Hayra Hizmet Vakfı ve Türkiye Diyanet Vakfı İslam Araştırmaları Merkezi (İSAM) tarafından ortaklaşa düzenlenen Yazma Eser Tahkik Kursu müracaatları sona ermiştir.

Temel Seviye Tahkik Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi

Selcuk University 14:10

Selçuk Üniversitesi İmam Mâtürîdî Uygulama ve Araştırma Merkezi'nce düzenlenen "Temel Seviye Tahkik Kursu"nu başarıyla tamamlayan 30 kursiyere sertifikaları verildi.

Matüridi Araştırmaları (Sorun ve Öneriler) Kitabı Yayınlandı

Selcuk University 13:51

Selçuk Üniversitesi Mâtürîdî Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen İmâm Mâtürîdî Çalıştayı, Mâtürîdî Araştırmaları -Sorun ve Öneriler- ismiyle kitaplaştırıldı.