Selçuk Üniversitesi

Selçuk Üniversitesinde Koronavirüs Pandemisiyle ilgili Kurul Toplantısı yapıldı

Selcuk University 11:53

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’in Başkanlığında Koronavirüs Komisyonu Covid-19 salgınıyla ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Details

Selçuk Tıp'ta çalışanlara Corona Virüs (COVID-19) eğitimi verildi

Selcuk University 11:37

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Komitesi tarafından “Corona Virüs ( Covid-19) Enfeksiyonlarına Yaklaşım” konulu bilinçlendirme eğitimi düzenlendi

Details

Konya Filistinli Öğrenciler Topluluğundan Rektör Şahin'e ziyaret

Selcuk University 11:37

Konya Filistinli Öğrenciler Topluluğu, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.

Details

Rektör Şahin, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluğu buluşmasına katıldı

Selcuk University 11:41

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı tarafından Türkiye bursları kapsamında 50 farklı ülkeden gelen öğlencilerle buluşma gerçekleştirildi.

Details

Selçuk'ta "Ödüllü Sigara Bırakma" etkinliği yapıldı

Selcuk University 11:37

Selçuk Üniversitesi ve Konya Yeşilay Derneği iş birliği ile “Sigarasız Selçuk Üniversitesi” Projesi kapsamında “Ödüllü Sigara Bırakma” etkinliği gerçekleştirildi

Details

Selçuk'ta Furkan Kocaman anıldı

Selcuk University 13:58

Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) tarafından Erasmus Değişim Programı ile gittiği Polonya’da 9 Mart 2019 tarihinde şehit edilen Furkan Kocaman’ın şehadetinin sene-i devriyesinde anma programı düzenlendi

Details

"Türkiye'nin Dış Politikası ve Ortadoğu" Konferansı yapıldı

Selcuk University 16:20

Selçuk Üniversitesi Ortadoğu Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Türkiye’nin Dış Politikası ve Ortadoğu” konulu konferans 61. Hükümet Kalkınma Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleştirildi

Details

Deri ve Keçe Ürünleri Sergisi'nin açılışı yapıldı

Selcuk University 15:31

Selçuk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi El Sanatları Tasarımı ve Üretimi Bölümü El Sanatları Topluluğu’nun “Deri ve Keçe” uygulama atölyelerinden ortaya çıkardıkları özgün tasarımlardan oluşan “Deri ve Keçe Ürünler Sergisi” açılışı gerçekleşti.

Details

Selçuk'ta "Açık Bilim, Açık Erişim" semineri yapıldı

Selcuk University 16:27

Selçuk üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından “Açık Bilim, Açık Erişim” semineri düzenlendi.

Details

Selçuk'ta "28 Şubat Post Modern Darbesi" paneli yapıldı

Selcuk University 10:59

Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından “28 Şubat Post Modern Darbesi” paneli gerçekleştirildi.

Details

SÜ Arş. Gör. Dr. Şekeroğlu, İAV'ın Tez Yarışmasını kazandı

Selcuk University 16:35

Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Araştırma Görevlisi. Dr. Gamze Şekeroğlu İktisadi ve Araştırmalar Vakfı’nın (İAV) bu yıl 15’incisini düzenlediği Tez Ödüllendirmesi Yarışması’nda doktora tezi kategorisinde ödüle layık görüldü.

Details

Azerbaycan Milletvekili Nagif Hamzayev, Rektör Şahin'i ziyaret etti

Selcuk University 11:46

Azerbaycan Milletvekili Nagif Hamzayev ve beraberindeki konuklar Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.

Details

Selçukta "Karabağ Meselesi ve Hocalı Soykırımı" konferansı yapıldı

Selcuk University 11:40

Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü tarafından “Karabağ Meselesi ve Hocalı Soykırımı” konferansı gerçekleştirildi.

Details

SÜ Fen Fakültesine Akreditasyon Belgesi verildi

Selcuk University 11:37

FEDEK Akreditasyonu toplantısı; Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Kara, Fen Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mustafa Küçüködük, FEDEK Kurulu Üyeleri, Bölüm Başkanı ve yardımcılarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Details

FEDEK'ten Rektör Şahin'e ziyaret

Selcuk University 11:33

Fen-Edebiyat, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakülteleri Öğretim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (FEDEK) Genel Sekreteri Prof. Dr. Sadullah Sakallıoğlu, Fen Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mustafa Küçüködük ve Prof.Dr. Adnan Özcan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.

Details

Selçuk'ta "Karabağ Meselesi ve Hocalı Soykırımı" Sergisi açıldı

Selcuk University 14:00

Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde; Konya Azerbaycanlı Öğrenciler Birliği ve Türk Dünyası Araştırma ve Tanıtım Topluluğu iş birliğinde “Karabağ Meselesi ve Hocalı Soykırımı Sergisi” gerçekleştirildi.

Details

"Seyyahlardan ve Selçuklu Matbahından Rehberlere Sesleniş" konferansı yapıldı

Selcuk University 11:42

Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından “21 Şubat Dünya Rehberler Günü Anısına” konuşmacı olarak Prof. Dr. Haşim Şahin’in katılımıyla ''Seyyahlardan ve Selçuklu Matbahından Rehberlere Sesleniş" konferansı gerçekleştirildi.

Details

Lokman Hekim Üniversitesi Rektörü Gümüşel'den ziyaret

Selcuk University 13:42

Lokman Hekim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Gümüşel ve beraberindeki konuklar Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti

Details

Kalite Yönetim Sistemi "II. Gözetim Tetkiki" yapıldı

Selcuk University 15:31

Selçuk Üniversitesi Rektörlük Birimlerinde TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi “II. Gözetim Tetkiki” gerçekleştirildi

Details

A Meeting on Quality Management System is Held to Review the Management

Selcuk University 09:59

The Management Review meeting of TS EN ISO 9001: 2015 Quality Management System was held by Selçuk University Strategy Development Department.

Details

Selçuk'ta "Ödüllü Sigara Bırakma" Etkinliği Bilgilendirme Toplantısı yapıldı

Selcuk University 09:23

Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde; Yeşilay Konya Şubesi iş birliğinde “Ödüllü Sigara Bırakma” Etkinliği Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Details

'First Aid in Wild Animals' Conference in Selçuk

Selcuk University 14:18

First aid on wild animals conference organized by Selçuk University Student Societies Coordinatorship and IVSA Konya Community was held at Selçuk University Süleyman Demirel Culture Center.

Details

"Rektörler Buluşması" Selçuk'ta yapıldı

Selcuk University 14:51

İlimizde bulunan üniversitelerimizin rektörlerinin her ay biraraya geldiği istişare toplantısı, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Details

SÜ Faculty of Medicine, Accredited in the Department of General Surgery

Selcuk University 13:41

The Medical Specialization Training Program of the Department of General Surgery of the Faculty of Medicine of Selçuk University was accredited by the Evaluation Committee of the Educational Institutions and Programs of the Turkish Surgical Association (EKPDK).

Details

Pakistan Ulusal Gençlik Meclisinden ziyaret

Selcuk University 14:43

Pakistan Ulusal Gençlik Meclisi Başkanı Muhammed Aqeel Aziz ve beraberindeki 6 kişilik heyeti, Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu ve Müftü Yardımcısı Dr. Hamza Küçük rehberliğinde Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.

Details

Cooperation Protocol between Selçuk University and MEB

Selcuk University 09:20

A protocol was signed between the Ministry of National Education and Selçuk University to introduce the Foreign Students Examination (YÖS) abroad and to organize these exams in foreign schools associated with the Ministry.

Details

İTÜ KKTC Rektörü Kahya'dan, Rektör Şahin'e ziyaret

Selcuk University 10:33

İstanbul Teknik Üniversitesi KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan Kahya, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.

Details

Rector of Selçuk University, Prof. Dr. Mustafa Şahin, Attends “From Past to Today: 8th Traditional Turkish Handcraft Festival

Selcuk University 10:59

The opening program of "From Past to Today 8th Traditional Turkish Handcraft Festival" has been held.

Details

Graduation Ceremony at Konya Chamber of Certified Public Accountants

Selcuk University 12:22

In the framework of the program organized in cooperation with Selçuk University Social Sciences Institute and Konya Chamber of Certified Public Accountants, non-thesis accounting and auditing master's degree students were given diplomas.

Details