Our School; Students who are eligible to study in a formal undergraduate degree program through the Vertical Transfer Exam (DGS) and their departments are given in the following list.

Note: The student names in the list are written in alphabetical order and the students whose names are written here are as much as we can reach.

AD SOYAD ÜNİVERSİTE BÖLÜM
Ahmet Aysal Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 
Ali Rıza Umut Sarıtaş Yakın Doğu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Ali YAVUZ Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği
Alican Yücel Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Arzu Şen Çukurova Üniversitesi Bilgisayar ve Ögretim Tek. Öğretmenliği 
Aziz ÇAYLAN Karadeniz Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği
Barış NEVRUZ İskenderun Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Berat PİLATİN Necmettin Erbakan Üniversitesi Metalurji Mühendisliği
Büşra DANABAŞ Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği
Can Burak ALKAN Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliği
Can Doğukan ÖZER 19 Mayıs Üniversitesi  Makine Mühendisliği
Durali COŞKUN Akdeniz Üniversitesi Tarım Makineleri Mühendisliği
Emre KALIR Süleymen Demirel Üniversitei Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Eren KARACA Başkent Üniversitesi Makine Mühendisliği
Erkan KAYA Cumhuriyet Üniversitesi Metalurji Mühendisliği
Erkan KOÇ Selçuk Üniversitesi Metalurji Mühendisliği
Ersin Özgen İzmir Ekonomi Üniversitesi  Bilgisayar Mühendisliği 
Fatih Dinçay Yakın Doğu Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği
Fatih KUBAŞIK Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Fatih YURT Şeyh Edebali Üniversitesi Makine ve İmalat Mühendisliği
Gökhan İLGEN  Necmettin Erbakan Üniversitesi Makine Mühendisliği
Habibe AKARSU Selçuk Üniversitesi İstatistik
Hamdi GÖKÇE Niğde Üniversitesi Makine Mühendisliği
İlhan GÜLSEVER Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Mehmet Ali OR Gazi Üniversitesi Talaşlı Üretim Öğretmenliği
Mehmet Emin CESUR Selçuk Üniversitesi Metalurji Mühendisliği
Mehmet Güven Erciyes Üniversitesi  Bilgisayar Mühendisliği 
Melike Omağluoğlu Uludağ Üniversitesi Bilgisayar ve Ögretim Tek. Öğretmenliği 
Muhammed Ali PİÇAK Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği
Muhammed Bağoğlu Çankaya Üniversitesi Elektronik - Haberleşme Mühendisliği
Muhammed Kurt Yakın Doğu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Murat Öztürk Yakın Doğu Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği
Mustafa Taşkın ULAŞ Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Onur AŞKIN Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği
Onur ŞİMŞİR Kocatepe Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği
Onur UCA  İstanbul Üniversitesi Metalurji Mühendisliği
Onur YAVUZOĞLU İstanbul Üniversitesi Metalurji Mühendisliği
Osman Deniz Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 
Ömer Kaya Lefke Avrupa Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Ramazan YENİCE İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Samet IŞIK Bozok Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Samet Kaştı İstanbul Arel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 
Saniye Efe Ahi Evran Üniversitesi Bilgisayar ve Ögretim Tek. Öğretmenliği 
Sefa KUŞDEMİR Karatay Üniversitesi Makine Mühendisliği
Selahattin TOPÇU Bartın Üniversitesi Makine Mühendisliği
Semih OTLU Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği
Semih ÜLKER Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği
Serdar Yalçıntaş Yakın Doğu Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği
Sümeyye YILMAZ Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Türkan KIZILDAG Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Ümit DUYMUŞ Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği
Yasemin Kozzak Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Ögretim Tek. Öğretmenliği 
Yasin Özkan Yakın doğu üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Zeynep ARSLAN Niğde Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

Uyarı: Listede yer alması gereken ancak tarafımızdan ulaşılamayan öğrencilerimiz için lütfen danışman öğretim elemanlarımıza bilgi veriniz.