Özgül USTA

Beslenme Şube Müdürü

1973 yılında Seydişehir’de doğdu. Önlisansı Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler M.Y.O. İşletme Bölümünün de, lisansını Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. 1994 yılında Selçuk Üniversitesi Mantarcılık Uygulama ve Araştırma Merkezinde işe başladı. 1995 yılından itibaren Selçuk Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında görev yaptı. Halen Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Beslenme Hizmetleri Şube Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir. 

BESLENME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Selçuk Üniversitesi beslenme hizmeti alanında;

Her türlü altyapının tam olduğu, çağdaş teknolojiyi yakalamış, temiz, modern bir binada en kaliteli hizmeti sunmaktır.  

Öğrenci ve mensuplarımız için hazırladığımız kaliteli yemeklerimizi, hijyenik bir ortamda ve uygun fiyatla sunmak,

Bu alanda gereken görevleri yerine getirirken dengeli ve sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmak,

Onların öneri ve isteklerini dikkate alarak hizmetlerimizi gerçekleştirmek.

Üniversitemiz öğrenci, idari ve akademik personellerinin sağlıklı, temiz ve ucuz beslenmelerine katkıda bulunmak, beslenme sorunlarına çözüm getirmek ve kafeteryaların denetimini de yaparak hizmet vermek amacıyla günde yaklaşık   10.000 kişiye;  öğrencilerimize, öğle ve akşam yemeği, idari ve akademik personelimize de öğle yemeği hizmeti verilmektedir.

Bu hizmetler; kampus içinde 2, Merkez Rektörlükte 1 ve 17  si ilçelerde olmak üzere toplam 20 mutfakta  sunulmaktadır

Yeniden yapılanan modern mutfağımızda self servis  öğle ve akşam yemekleri, kurumumuz tarafından hazırlanmakta olup 4 kaptan oluşan yemek hizmeti verilmektedir.