SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI 
TELEFON REHBERİ 
DAİRE BAŞKANI

ADI SOYADI

ÜNVANI GÖREV YERİ TELEFON NO 

Ahmet EKİZER

Daire Başkanı Başkanlık 223 49 31
Enes ÖZTÜRKMEN Özel Kalem  Başkanlık 223 49 31
Faks Başkanlık 241 60 94

 

SATIN ALMA ŞUBE MÜDÜRÜLÜĞÜ

Muharrem MORGÜL Şube Müdürü Satın Alma Şube 223 38 42
Elif TAŞTEKİN Öğretim Görevlisi Kantin Kiralama 223 38 45
Semra ÇETİNKAYA Ver.Haz.Kont.İşlt. Kantin Kiralama 223 38 45
Ömer VURAL İşçi Satın Alma Şube 223 38 39
Gürkan ATEŞ İşçi Satın Alma Şube 223 38 39
Mustafa ÖZSAN İşçi Satın Alma Şube 223 38 39
M.Bülent KORKMAZ  İşçi Satın Alma Şube 223 38 20
Saadet BATIR İşçi Satın Alma Şube 223 38 20

 

TAŞINIR KONTROL VE TAŞINIR  KAYIT BİRİMLERİ

Mesut TANMAN  Taşınır Kontrol Yetkilisi Taşınır  Kontrol 223-24 11
Ahmet YAZICI Taşınır Kayıt Yetkilisi Taşınır Kayıt  223 24 01
Faks 241 05 28
Mehmet ŞAHİN İşçi Taşınır Kayıt  223 24 11

 

SOSYAL TESİSLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet KARADENİZ Şube Müdürü Sosyal Tesisler Şube 223 38 22
Mustafa APALI İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Erol ÜNAL İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Bilal TURAN İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Emre Bülbül MIZIRAK İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Aslan ERTOSUN İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Fahriye KIRTEPE İşçi Sosyal Tesisler Şube 223-3828
Demet Işıl IŞIK SOLAK İşçi Sosyal Tesisler Şube 223-3828
Mustafa AYAR İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 1004
Musa ELMA İşçi Binicilik Sosyal Tes. 241-3535
İdris KARAKUŞ  Memur Anamas Konuk Evi 511-0511
Ertuğrul ÇELİK İşçi Apa Sosyal Tesisler 443 70 28
Cep Apa Sosyal Tesisler 0542 524 79 29
Ekrem ORAÇ Sorumlu Erasmus Konuk Evi  223-4460
Suat SÜRGÜ İşçi 223-4463
Kenan ÇAKIR Sorumlu Keykubat Köşkü 223-1002
Mustafa AKIN İşçi Süleyman Demirel Kültür Merkezi 223 3060
Behice NEVRUZ İşçi Hediyelik Eşya Mağazası 223 30 64
Ufuk KORMAZ İşçi Çay Ocağı 223 38 27
Hasan ÖZYILDIZ İşçi
Mustafa Mücahit ERDEM İşçi

 

PERSONEL VE ÖĞRENCİ İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet DOĞAN Şube Müdürü Personel Şube  223 38 32
Bünyamin TOPBAŞ Şef Personel Şube  223 38 41
Hamza KARAKUŞ İşçi Personel Şube  223 38 41
Burak Burçin BOZKURT İşçi Personel Şube  223 38 41
Firdevs KİRAZ İşçi Öğrenci İşleri 223-3824
Esma ÖZUĞURLU İşçi Öğrenci İşleri 223 3824
Mevlüt KERTMEN  İşçi Sayaç Okuma 223 38 33
Rahmi AKKUL İşçi Sayaç Okuma 223 38 33
Ahmet TAŞPINAR İşçi Hizmetli 223-3823
Leyla ACAR İşçi Hizmetli 223-3823
İsmail ŞİMŞİR İşçi Hizmetli 223 38 23
Öznur IŞIKLI İşçi Evrak Kayıt 223 38 25
Zehra YÖRÜR İşçi Evrak Kayıt 223 38 25
Rafiye TÜRKMEN Memur Danışma 223 38 15
Sema AKGÖL İşçi Öğrenci İşleri 223 38 17

 

SPOR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

İnayet KAHRAMAN Şube Müdürü Spor Şube 223 38 35
Gamze SELÇUK İşçi Spor Şube 223 38 40 
Ziynettin KÜÇÜKKARACA İşçi Spor Şube 223 38 40 
Burçin GÜNDÜZALP İşçi Spor Şube 223 38 40
Adem DURSUN İşçi 19 Mayıs Spor Solonu 223 31 65
Ahmet DURAK İşçi 19. Mayıs Spor Salonu 223-3166
Adem ÇOBAN İşçi 19 Mayıs Spor Solonu 223 31 67
Orhan OKUŞ İşçi 19 Mayıs Spor Solonu 223 31 67
Bülent ŞAYİR İşçi 75.Yıl Spor Salonu 241 08 24
Mehmet Ali KÜÇÜK İşçi 75.Yıl Spor Salonu 241 08 24
Haydar CEYHAN İşçi 15 Temmuz Stadyumu 223 31 63
Şakir KUVVET İşçi 15 Temmuz Stadyumu 223 31 63

 

BESLENME HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Özgül USTA  Şube Müdürü V. Beslenme Şube 223 38 44
Salih AKAR İşçi Beslenme Şube 223 38 37
Orbay ÇOBANOĞLU Şef  Mrk.Yemk. Sorumlusu 223 24 39
    Öğrenci Kart Satışı 223 24 39
Durmuş YANMAZ Memur Depo Sorumlusu 223 24 23
İbrahim YELEN İşçi Pers. Kart Satışı 223 24 10
Hasan ÖZOĞLU Hizmetli Pers. Kart Satışı 223 24 10
Ramazan ERKAN Memur Yurt Yemekhane Sorumlusu 241 31 15 / 21480
    Yurt Yemekhane Kart Satışı 241 31 15 / 21479
Ömer KAYISI K.İşçi İlçe Yemk.Kart Bürosu 223 38 29

 

KÜLTÜR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

İnayet KAHRAMAN Şube Müdürü    Kültür Şube 223 38 35
Mustafa GÜNEŞ Memur Kültür Şube 223 38 49
Arife KOCA İşçi Kültür Şube 223 38 14
Osman TÜNEN İşçi Kültür Şube 223 38 43
Hazel TAPLACI İşçi Kültür Şube 223 38 49
İdris URGANCI Teknisyen Teknik Destek 223 38 46
Atilla BAYRAKÇI Sorumlu Süleyman Demirel Kültür Merkezi 223 30 61
Reyhan KOYUNCUOĞLU İşçi Süleyman Demirel Kültür Merkezi 223 30 66
  S.D.K.M Danışma 223 30 64

 

ATATÜRK ÖĞRENCİ YURTLARI MÜDÜRLÜĞÜ

Zeliha DÜNDAR Yurt Müdürü Yurtlar (Kız Öğrenci) 241 31 15 - 20
Ömür ŞAHİN Yurt Müd.Yrd. Yurtlar (Erkek Öğrenci) 241 31 15 - 20
Atatürk Öğrenci Yurtları   Santral  Yurtlar

241 31 15

21000 - 21001 / Dahili

Faks  Yurtlar  241 31 13

 

ŞOFÖRLER

Mehmet Ali PINAR Baş Şoför Şoför Odası 223 38 48 
Nuri ESER Şoför Şoför Odası 223 38 48
ibrahim BADEMLİ  Şoför Şoför Odası 223 38 48
Mustafa KAYA Şoför Şoför Odası 223 38 48
Hüseyin TERLEMEZ Şoför Şoför Odası 223 38 48
Dursun ÇAĞLAR  Şoför Şoför Odası 223 38 48
Mustafa GÜRBÜZ Şoför Şoför Odası 223 38 48
Ramazan AKBAYIR Şoför Şoför Odası 223 38 48
Musa YİĞİT Şoför Şoför Odası 223 38 48
Fatih ÖZYAN Şoför Şoför Odası 223-3848
İzzet AKŞİT Şoför Şoför Odası 223-3848
Bünyamin ÖZARPALI Şoför Şoför Odası 223-3848
Abdulhakim YEKREK Şoför Şoför Odası 223-3848