2019-2020 EĞİTİM- ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI ONUR- YÜKSEK ONUR BELGESİ ALAN ÖĞRENCİLER

 

ÖĞRENCİ NO

AD SOYAD

BÖLÜMÜ

YÜKSEK ONUR

ONUR BELGESİ

ORTALAM NOTU

 

186805009

ELİF YOZCU

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,97

196811001

FATMA AKAY

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,93

196811001

GÜLER KÜÇÜK

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,93

196811018

SEDANUR SUNAT

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,93

196805027

YUSUF İSLAM YAPICI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,90

196811002

BEYZA SARI

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,87

196812003

ÖZLEM HATUN SIVACI

ORGANİK TARIM

YÜKSEK ONUR

3,83

196811015

RABİYA KALELİ

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,83

196811012

MELDA AKSOY

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,83

186805018

YAVUZ ÇAKIR

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,80

186811008

EFSA CAN

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,72

196805026

BUĞRA BİNACI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,68

196805001

FATİH EMRE GEREK

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,67

196811008

BERFİN BİNİCİ

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,67

196811024

MÜJGAN KETLÜK

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,67

186812003

ZEKİ CANKURT

ORGANİK TARIM

YÜKSEK ONUR

3,65

186805002

MUHAMMET FURKAN DİN

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,65

196811023

BÜŞRA AKSU

GIDA TEKNOLOJİSİ

YÜKSEK ONUR

3,60

186805005

AHMET LİKA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,58

196805018

BATUHAN ÇİFTÇİ

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

YÜKSEK ONUR

3,58

186812010

OLCAYTUĞ ÇAPAROĞLU

ORGANİK TARIM

YÜKSEK ONUR

3,52

 

 

 

 

 

ÖĞRENCİ NO

AD SOYAD

BÖLÜMÜ

YÜKSEK ONUR

ONUR BELGESİ

ORTALAM NOTU

 

186812016

MUHAMMET ESAT DEVECİ

ORGANİK TARIM

ONUR BELGESİ

3,48

196805005

HASAN KÖROĞLU

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,47

196813005

NURAY DAĞ

ÇEVRE KORUMA VE KONTROL

ONUR BELGESİ

3,45

196812013

KAZIM HAMDİ ALIÇ

ORGANİK TARIM

ONUR BELGESİ

3,45

196805016

MERTALİ ASLAN

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,45

196811011

ŞERİFE EKİZ

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,43

186805004

İSMAİL ÇEVİK

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,43

196805009

ALEYNA ÖZYAVUZER

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,42

186805010

MUHAMMED MİRAÇ KARADAĞ

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,42

186811007

SÜMEYYE HOROZ

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,40

196811030

FUNDA KARATAŞ

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,38

196811022

SERKAN GÜLTEKİN

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,38

186805021

SÜMEYYE YILMAZ

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,37

196811020

EMİNE AKIN

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,35

196812010

KÜBRA SULAR

ORGANİK TARIM

ONUR BELGESİ

3,35

196812015

BİLAL ATAY

ORGANİK TARIM

ONUR BELGESİ

3,32

186811016

DERYA AKTOPRAK

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,30

196805003

FURKAN UYSAL

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,28

196811021

İFTAR ŞAHİN

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,28

196811014

MELİKE KOCABACAK

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,27

186805012

AYSUN RUMEYSA SULU

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,25

196812004

HİLMİ EMRE GÖKCE

ORGANİK TARIM

ONUR BELGESİ

3,25

186812013

YUNUS EMRE ÜNSAL

ORGANİK TARIM

ONUR BELGESİ

3,24

196812009

HASAN BEKTAŞ

ORGANİK TARIM

ONUR BELGESİ

3,23

196805014

EMRE ÖZTUNÇ

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,18

196805020

MEHTİ TERZİ

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,18

186811005

SEDA NUR ŞİMŞEK

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,12

186811013

RUKİYE KAĞNICIGİL

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,10

196811010

BETÜL PAMUKCU

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,08

186819006

UĞUR ULUTAŞ

TOHUMCULUK TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,08

196811026

DİDEM BİLECAN

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,05

196805011

BURAK TEMELKAYA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ONUR BELGESİ

3,05

196813015

ESRA AKKOÇ

ÇEVRE KORUMA VE KONTROL

ONUR BELGESİ

3,03

196811017

KÜBRA CENGİZ

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,02

196811004

GÜLEN KALIŞ

GIDA TEKNOLOJİSİ

ONUR BELGESİ

3,00