BÖLÜM ADI SOYADI ÜNVAN TEL
DAİRE BAŞKANI Osman ORHAN İNŞAAT MÜHENDİSİ 2232501
SEKRETER Gülden GÜRBÜZ SEKRETER 2232501
ŞUBE MÜDÜRÜ Abdülkadir KARABAYIR ŞUBE MÜDÜRÜ 2232491
MİMARLAR Adem DAMAR MİMAR 2232497
Burcu YILDIRIM MİMAR 2232494
Abdullah PEKIŞILDAR MİMAR 2232509
Nurhan TOPALOĞLU MİMAR 2232512
Ülker Zeliha ÜNSAL MİMAR 2232494
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ Ali Kemal BOYALI MÜHENDİS 2232497
Efkan SUNAY MÜHENDİS 2232493
Fatih ÇUHADAR MÜHENDİS 2232573
Mesut YILMAZ MÜHENDİS 2232573
İsmail TONGARLAK MÜHENDİS 2232512
Şerife Benan UÇAR MÜHENDİS 2232584
Kadriye SOYKAN MÜHENDİS 2232499
Mehmet ÇALIK MÜHENDİS 2232487
Sezan TAŞ MÜHENDİS 2232487
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİ İsrafil ÇAKMAK MÜHENDİS 2232513
Mustafa KIVRAK MÜHENDİS 2232488
Ali ÜSTÜN MÜHENDİS 2232517
Yaşar CİNAKLI MÜHENDİS 2232521
Ramazan SEZİ MÜHENDİS ORTA GERİLİM   İŞL.  SOR. 2232503
MAKİNA MÜHENDİSLERİ Ali CEVİZ MÜHENDİS 2232489
Levent BOZKURT MÜHENDİS DOĞALGAZ  İŞL. SOR. 2232489
Necla YILDIZ MÜHENDİS 2232499
Osman KÜÇÜKSUCU MÜHENDİS 2232526
Süleyman Nazif ÖNAL MÜHENDİS 2232526
HARİTA MÜHENDİSLERİ Ömür ESEN UZMAN 2232509
ORMAN VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ Coşkun GÜMÜŞ MÜHENDİS 2232503
İmdat LEYLEK MÜHENDİS 2232519
Uğur SOY MÜHENDİS 2232526
MAKİNA TEKNİKER VE TEKNİSYENLERİ Ali SÜNBÜL TEKNİKER 2232490
Süleyman GEÇER TEKNİKER 2232490
Yusuf GÜLHAN TEKNİKER 2232490
Ziya SOLAK TEKNİKER 2232490
Hidayet ŞAHMAN TEKNİSYEN 2232562
ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNİKER VE TEKNİSYENLERİ Hüseyin KAYA TEKNİKER 2232488
İrfan EKEN TEKNİKER 2232516
Murat AKTAŞ TEKNİKER 2232568
Rahmi AKKUL TEKNİSYEN 2231017
Serkan KIZILKAYA TEKNİSYEN 2232562
Adem GÜR TEKNİSYEN 2232521
İNŞAAT TEKNİKERLERİ Remzi YILMAZ TEKNİKER 2232498
Zülkarni SEZİ TEKNİKER 2232498
MERKEZİ SANTRAL İŞLETMESİ Bedrettin OKUR TEKNİKER 2232510
Habip GÜNDOĞDU TEKNİKER 2232518
Lütfi AY TEKNİKER 2232525
Ramazan ZENGİN TEKNİSYEN YARDIMCISI 2232504
Tahsin ATA TEKNİSYEN 2232502
Fatma BADEM   2234305
Deniz Demirtaş GÜZEL   2234303
Nuran Yıldız SELEK   2234301
Taci DAYANIÇLIER   2234304
SAGİS Hakan ECESOY TEKNİK ÖĞRETMEN 2232514
Uğur DEMİR TEKNİSYEN 2234691
YAZI İŞLERİ BÜROSU Birsel ERDEM TEKNİKER 2232486
Hulusi METİN MÜHENDİS 2232486
Yasin KUYUCU S.İşçi 2232485
Taner KASA S.İşçi 2232485
Keziban TAŞPINAR S.İşçi 2232485
L.Fernur ERDEM S.İşçi 2232485
BİLGİSAYAR İŞL. Hasan Hüseyin COŞKUN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ 2232562
ISI MERKEZİ Fahri BULGUR KALORİFERCİ 2231550
Halil KASA TEKNİKER  ISI MERKEZİ  İŞL. SOR. 2231549
Sadettin AYDIN DOĞALGAZ TEKNİKERİ 2231550
Mustafa ALTUN TEKNİKER 2231550
AĞAÇLANDIRMA   M.Taha SEZGİN Ağaçlandırma Birim Sor. 2232658
BAKIM ONARIM D.ALİ KARADEMİR Bakım Onarım Birim Sor. 2232526
  Seyit Ali CENGİZ UZMAN 2232493
ŞOFÖRLER ODASI Mehmet TURHAN ŞOFÖR 2232505